oslo
Bærum
asker

Resultater Bærumsjakken 2019

Her er oversikt over alle resultater. Trykk på skolens navn og du får oversikt over resultatene fra din skole.

Innledende runder

Ringstabekk Ungdomsskole

8. kl  Maximilian Synnetvedt

9.kl  Elias Eidet

10.kl Jakob Schirdewahn, Fredrik Hauge, Martin Haugstad

Østerås Ungdomsskole

8. kl  Trym Brunstad

9.kl  Jacob Wærsten

10.kl Charlotte Schreiner, Jakob Slaattun, Sindre Sæl Steen

Hundsund Ungdomsskole

8. kl  Andreja Ristic, Adrian Olbergsveen

9.kl  Nicholas Johnsen, Max Rønne

10.kl Mas Ole Petter Vikse

Ramstad Ungdomsskole

8. kl  Tarik Mesic, Gunnar Dale, Sondre Hole

9.kl  Liem huynh Thanh dao

10.kl Arne Os

Gjettum Ungdomsskole

8. kl  Saad Abobaker Elmi, Fabian Engedal, Espen Knudsen

9.kl  Even Eidsten, Eirik Gravås

NTG Ungdomsskole

8. kl  Ole Comtet, Noah Cameron

9.kl  Per Kristian Lauvstad, Alex Flatrud

10.kl  Sebastian Berthelsen, Gabriel Hirsch Steffens

Hosletoppen Ungdomsskole

8. kl  Thorbjørn Myhrvold

9.kl  David Luangtep Vangen

10.kl  Peter Torvanger Brunvoll, Mats Lie Kardash, Theodor Eskeland

Eineåsen Ungdomsskole

8. kl  Amadeus Hestvik Evenshaug, William Gilbu

9.kl  Magnus Lindhjem-Godal

10.kl  Adam Olsen, Oscar Sveen

Mølladammen Ungdomsskole

8. kl  Magnus Himle Hopland

9.kl  Adrian Rokling, Magnus Myklebust, Andreas Lyngrot

10.kl  Aleksander Kvitle

Bekkestua Ungdomsskole

8. kl  Robin Frellumstad

9.kl  Gardar Foss Bjørnstad, Håkon Bihle

10.kl  Philip Ljungmann Jakobsen, Tim Wanvik

Bjørnegård Ungdomsskole

8. kl  Hy Vo, Torjus Bommen, Theodor Burøy-Olsen

9.kl  Tien Quac Tran

10.kl  Per Guldberg

Vøyenenga Ungdomsskole

8. kl  Sofie Ysadora Esteva-Benitez

9.kl  Viktor Slettmyr

10.kl  Oskar Moritsgard, Petter Sebastian Larsen, Johannes Berger

NRG Ungdomsskole

8. kl  Olav Malthe-Sørenssen

9.kl  Emilie Lazareva, Dawid Zwierzchowski

10.kl  Herman Hellum, Madeleine Kristiansen

NRG VGS

1. kl  Theodor Korsgaard, Laurits Alstad, Viljar Grinde

2.kl  Magnus Hafstad, Eldar Alvik

Stabekk VGS

1. kl  Andreas Salvesen

2.kl  Kristian Thomesen, Julian Fredriksen, Håkon Ringen

3. kl  Amund Verlo

Rud VGS

1. kl  Ernestas Cizas

2.kl  Aleksander Ellingbø, Eivind Tømmerberg

3. kl  Gustav Andberg, King Mangal

Dønski VGS

2.kl  William Ravn, Stian Dilkestad, Jacob Selmer Myhrvold, Oliver Stutlien, Henrik Mathisen

Nadderud VGS

2.kl  Thomas Christopher Frigaard, Markus Dahl Jørgensen

3.kl  Vetle Danielsen, Sajjad Rasham, Magne Tenstad

Eikeli VGS

3.kl  Marcus Jakobsen, Andreas Sæveraas, Sindre Tvete, Fridtjof Berg, Tobias Bliksmark

Finale VGS

Henie Onstad Kunstsenter
01. nov 19

  1. Vetle Danielsen (Nadderud VGS)
  2. Andreas Salvesen (Stabekk VGS)
  3. William Ravn (Dønski VGS)

Finale ungdomsskole

Henie Onstad Kunstsenter
29. okt 19

8.klasse

  1. Saad Abobaker Elmi
    (Gjettum)
  2. Gunnar Dale
    (Ramstad)
  3. Amadeus Hestvik Evenshaug
    (Eineåsen)

9. klasse

  1. David Luangtep Vangen
    (Hosletoppen)
  2. Gardar Foss Bjørnstad
    (Bekkestua)
  3. Alex Flåtrud
    (NTG-U)

10. klasse

  1. Tim Wanvik
    (Bekkestua)
  2. Aleksander Kvitle
    (Mølledammen)
  3. Jakob Slaatun
    (Østerås)

Beste jente:

Emilie Lazareva (NRG-U)

Beste skole:

  1. Ramstad: 22,5 poeng
  2. -3. NRG-U og Bjørnegård: 21 poeng
© Copyright - Sjakkduell