oslo
Bærum
asker

Resultater Oslosjakken 2019

Her er oversikt over alle resultater. Trykk på skolens navn og du får oversikt over resultatene fra din skole.

Innledende runder

Jordal skole

8. kl  Elvin Nyheim, Lukas Hansson-Eriksen

9.kl  Naif Negash Mohamed, Maisha Moazzem

10.kl Dani Mikael Aktar, Parshant Kharal

Høyenhall skole

8. kl  Lea Strangstad, Matheus Tofte

9.kl  Olav Opsund, Trym Arne

10.kl Nicolai Strand, Steffen Riisa

Ris skole

8. kl  Ralph, Philip, Viktoria

9.kl  Neil, Felix, Odin

Manglerud skole

8. kl  Petter Braathen, Teodor Haaheim

9.kl  Syver Svelle Kyvik, Albian Kaloshi

10.kl Adrian Hepsø, Sander Slipsager Pedersen

Nordseter skole

8. kl  Adam Wasa-Schrader, Kristian Qvigstad, Christopher Gyve, Didrick Bollingmo, Teodor Retvik

9.kl  Brynjar Bakke

Midtstuen skole

8. kl  Emil Aarvik, Erik Aasen

9.kl  Kristoffer Tharaldsen, Sarah Rehn

10.kl  Sivert Vik, Henrik Hillestad

Holmlia skole

8. kl  Audun Lund-Andersen Sandve, Monawar Afzali

9.kl  Tobias Gjerstad, Andreas Ottesen

10.kl  Vetle Tobias Lannem, Muhammad Abdullah

Majorstua skole

9.kl  Bruno Longva, Mathias Lyngra, Leon Addicks

10.kl  Sebastian Egebakken Svenøy, Daniel Huynh, Erik Carrasco-Isachsen

Vollebekk skole

8. kl  Marcus Torrissen, Birk Jakobsen, Andreas Knap

9. kl  Sebastian Jacobsen, Gabriel Vidarson, Gadiin Kahin

Lindebeg skole

8. kl  Magnus, Tharanya

9.kl  Bilal, Sebastian

10.kl  Leon, Huma

Skullerud skole

8. kl  Ashwin Kanapathy, Johannes

9.kl  Hallvar, Bastian

10.kl  Simon, Ask

Apalløkka skole

8. kl  Halvor, Shanthos

9.kl  Eskil Brenden, Konrad

10.kl  Oscar A, Praveen

Finale ungdomsskole

Oslo Schakselskap, Bogstadveien 30 på Majorstua
15. jan 2020

8.klasse

  1. Viktor Nygaard Løvåsen
    (Høyenhall)
  2. Adam Wasa-Schrader
    (Nordseter)
  3. Rafe Rehman
    (Høyenhall)

9. klasse

  1. Brynjar Bakke
    (Nordseter)
  2. Neil Engedal Sharma
    (Ris)
  3. Tobias Gjerstad
    (Holmia)

10. klasse

  1. Oscar Anderson
    (Apalløkka)
  2. Simon Lynnebakken Thuv
    (Skullerud)
  3. Ask Olaussen
    (Skullerud)

Beste jente:

Tharanya Paramsothy (Linderud)

Beste skole:

  1. Holmlia: 25 poeng
  2. -3. Apaløkka og Høyenhall: 24 poeng
© Copyright - Sjakkduell